Zarabiaj 8% w skali roku

LAKE HILL RESORT & SPA

LAKE HILL Resort & SPA to kompleks wypoczynkowy, który będzie zlokalizowany bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Sosnówka w otoczeniu gór Karkonoszy.

Obiekt utrzymany w standardzie 4**** składać będzie się ze 175 apartamentów, rozmieszczonych w dwóch, połączonych ze sobą budynkach.
Dostępne są apartamenty 1 pokojowe od 25 m² i 2 pokojowe od 35 m², w większości posiadające widok na jezioro oraz szczyty Karkonoszy.

Zarabiaj 8% w skali roku

Osada Morska Resort & SPA

Osada Morska Resort & SPA zlokalizowany będzie zaledwie 3 km od Portu w Kołobrzegu. Obiekt budowany w standardzie 4**** składać będzie się ze 167 apartamentów.. Nowoczesna architektura Hotelu – drewno, kamień i szkło dostępne są apartamenty 1 pokojowe od 18,5 m² i 2 pokojowe od 30 m². Każdy apartament posiadać będzie ogródek, balkon lub taras oraz indywidualne miejsce parkingowe. W obiekcie znajdować się będą basen wewnętrzny, zewnętrzny i jacuzzi, strefa Wellness & Spa, restauracja oraz bawialnia dla dzieci.

Sprzedaż zakończona

Pałac na wodzie

Pałac na Wodzie Emotions & Thermal SPA to zabytkowy obiekt hotelowy zlokalizowany w malowniczej wsi Staniszów, w samym sercu Karkonoszy.

Hotel utrzymany w standardzie 5***** składa się 7 apartamentów zlokalizowanych w zabytkowym Pałacu oraz 46 nowo wybudowanych apartamentów wyposażonych i wykończonych w najwyższej jakości materiałach. Dostępne są lokale 1, 2 i 3 pokojowe o metrażach od 20m² do 69m².

Sprzedaż zakończona

HOTEL CIEPLICE

Hotel*** Cieplice MEDI & SPA usytuowany jest w samym centrum najstarszego polskiego Uzdrowiska Cieplice.

Z okien hotelowych rozpościera się widok na zielony i bujny Park Zdrojowy, który jest idealnym miejscem do odpoczynku i spacerów. Bezpośrednie sąsiedztwo Term Cieplickich, gwarantuje rozrywkę dla całej rodziny, przez okrągły rok.

Prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumienie Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.